Новини

Ми в фейсбуці! Група "Козлівська СЗШ І-ІІІ ст". Шановні батьки та колеги, запрошуємо вас долучитися до нашої групи!

  ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 2022 року!

  ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 2022 року!

  Від сьогодні, понеділка 18 липня, стартує основна сесія національного мультипредметного тестування, яка триватиме до 10 серпня 2022 року. НМТ - це спрощена версія зовнішнього незалежного оцінювання. Вступникам потрібно буде пройти лише один онлайн-тест.  

  РЕКОМЕНДУЄМО відповідальним за ЗНО спрямувати роботу з вступниками з числа випускників закладів освіти на дотримання вимог щодо особливостей проходження НМТ в цьому році, зокрема нікому не повідомляти про час і місце тестування.

  Вважаємо за доцільне ще раз повідомити  абітурієнтам, що вичерпну інформацію щодо графіка тестувань, запрошення на НМТ і де його можна завантажити, що треба знати учасникам додаткової сесії, хто матиме можливість вступати до університету без складання мультипредметного тесту, як перевести тестові бали в рейтингові та дізнатись свій результат ще до оголошення офіційних результатів. Відповіді на ці та інші питання можна знайти на сайті УЦОЯО, Вінницького РЦОЯО та зокрема за посиланням https://osvitoria.media/experience/finalna-instruktsiya-do-nmt-2022-daty-zaproshennya-e-kabinet-motyvatsijnyj-lyst/. Окрім цього, за даникм посиланням можна знайти все актуальне про мультипредметний тест 2022: календар проведення і дати, безкоштовний онлайн-тренажер із проходження НМТ, інструкція з написання мотиваційного листа, прості й дієві поради з підготовки.

  Просимо відповідно зреагувати на дане повідомлення з метою уникнення нестандартних ситуацій, а також наголосити, що у разі повітряної тривоги учасники тестування разом з інструкторами покинуть приміщення центру і перемістяться до укриття. По завершенню тривоги тест продовжиться. Якщо ж тривога триватиме довго, тестування буде зупинено, а учасники отримають змогу знову спробувати свої сили під час додаткової сесії.

   

   

  ДО  УВАГИ  БАТЬКІВ!

  Відповідно до наказу по Козлівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів від 03.06.2022 року до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік зараховано 6 учнів.

  Прохання до батьків, що є внутрішньо переміщеними особами,  мають дітей шкільного віку і планують  їх навчання у нашому закладі,  звертатися  з питань зарахування учнів до навчального закладу до адміністрації  Козлівського ЗЗСО.   Продовження тексту новини  19.07.2022 | Aдмін

  Вернутись назад
https://www.facebook.com/groups/128176517826182