Змагання юних "Котигорошків"

22.02.2022р Молодші школярі-Котигорошки Шаргородської громади змагались в спритності, силі, сміливості, витривалості в рамках військово-патріотичної гри Сокіл «Джура».
Активність, завзятість та спритність юних козачат показали, що ми сміливі, сильні, мужні, знаємо історію козацтва, не панікуємо і готові до захисту своєї країни.
Ми не втрачаємо своїх традицій, а навпаки вивчаємо і примножуємо звичаї наших предків.
Юні Котигорошки брали участь у таких конкурсах: вікторина, розгадували кросворди, співали українських пісень, у своїх виступах прославляли рідну мову, свою державу і разом з тим знаходили вихід з лабіринту, вміло вправлялися з скакалкою, гантелями, влучно стріляли.
Дитяча військово-патріотичній гра «Котигорошко» ще раз довела, що в єдності наша сила.
Всі команди були нагороджені грамотами і отримали гарний позитив на весь день. Щасливі і радісні роз'їхались по домівках.
За результатами гри: перше місце завоювала команда «Соколята» Козлівський ЗЗСО І-ІІІст, друге місце у команди «Козачата» Шаргородської Гімназії та «Козачата» Плебанівського ЗЗСО І-ІІІст, третє місце розділили між собою команди «Козачат» Лозівського ЗЗСО І-ІІІст, команда «БеМС» Руданський ЗЗСО І-ІІІст, команда Івашковецького ЗЗСО І-ІІІст.
Дякуємо педагогам-організаторам і дирекції шкіл за підготовку і участь дітей у військово-патріотичній грі «Котигорошко».
  Всі новини

  Контакти

  Адреса:

  Тел.:

  Email:

  https://www.facebook.com/groups/128176517826182