Новини

Ми в фейсбуці! Група "Козлівська СЗШ І-ІІІ ст". Шановні батьки та колеги, запрошуємо вас долучитися до нашої групи!

  Карантин продовжено!!!

  Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжили до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

  Крім цього, режим надзвичайної ситуації запровадили по всій країні. Також Кабмін постановив належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів; залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби; усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію; надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

  26.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Педагогічні читання 2020

  У з’вязку з ситуацією в країні, "Педагогічні читання 2020" пройшли в режимі онлайн-конференції. Усі матеріали можете переглянути на сайті kzl.shedu.vn.ua/metodichna_robota/pedagogchn_chitannya_2020.html

  23.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Педагогічні читання 2020

  У з’вязку з ситуацією в країні, "Педагогічні читання 2020" пройшли в режимі онлайн-конференції. Усі матеріали можете переглянути на сайті kzl.shedu.vn.ua/metodichna_robota/pedagogchn_chitannya_2020.html

  23.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Дистанційне навчання

  Шановні батьки та учні!В зв'язку з карантином навчаємо дітей дистанційно.Будь ласка, переходьте по силці на наш сайт http://kzl.shedu.vn.ua/distantsyne_navchannya/ , обирайте свій клас, та опрацьовуйте завдання!Дякуємо за розуміння!

   

  10.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  В Україні розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

   Його мають пройти учасники, які планують цьогоріч вступати до вишів на бакалавра, а також учні 11 класу, які складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

   Реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме до 24 березня за посиланням 👇
   https://zno.testportal.com.ua/registration

   📌 Комплект реєстраційних документів складається з копії паспорта, двох фотокарток 3х4 та реєстраційної картки.

   Результати ЗНО будуть надіслані в електронні кабінети у відповідні дати.

   Докладніше: bit.ly/2tpeHW5

   #Вступ2020 #ЗНО

  04.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Пам’яті Героїв Крут “Людської пам’яті свічу яскраву запалім ”

  29 січня 1918 року назва невеликої станції , що розташована на Чернігівщині уздовш лінії Бахмач – Київ , ознаменувала відлік нового духовного злету нації , який уже протягом майже століття є націонольним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність. Вже 25 січня 1918 року на засіданні Української Центральної Ради було прийнято IV Уніварсал , який проголошував незалежність Української Народної Республіки. Проте більшовицька влада не хотіла так просто віддавати свого „ молодшого брата ” . Після захоплення Харкова та Полтави більшовики спрямували своє п’ятитисячне військо під проводом Муравйова на Київ.

  Лише 300 українських юнаків – добровольців виступили на захист Української Народної Республіки і прийняли на засніженому чернігівському полі нерівний бій із майже п’ятитисячною армією більшовиків. Основу українських добровольців складали бійці , створених за ініціативою молодіжного Братства Українських Самостійників Юнацької школи ім. гатьмана Б.Хмельницького та Студенського куреня ім. Українських Січових Стрільців – переважно студенти Київського університету , Київського політехнічного інституту та учнів старших класів київських гімназій.

  30.01.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7
  Всього новин: 41
Всі новини

Контакти

Адреса:

Тел.:

Email:

https://www.facebook.com/groups/128176517826182