Новини

Ми в фейсбуці! Група "Козлівська СЗШ І-ІІІ ст". Шановні батьки та колеги, запрошуємо вас долучитися до нашої групи!

  НМТ–2023: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

  Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 

  Тестування проходитиме у дві сесії:

  • основна: 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

  Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

  До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

  У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися  особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

  Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ. 

  Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

  31.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Протягом листопада 2022 року в Козлівському ліцеї пройшли заходи , присвячені пам’ятним датам в історії нашої держави.

  Протягом листопада 2022 року в Козлівському ліцеї пройшли заходи , присвячені памятним  датам в історії нашої держави.

  1.    09.11.  учні  та вчителі закладу писали радіодиктант Національної єдності.

  Найкращий результат показав учень 9 класу Іванов Владислав.

  2.    21.11. було проведено загальну лінійку до дня Гідності та Свободи.  

  Учні переглянули відеоролик  про дані події та  відзначили їх символічними жовтими стрічками.

  3.    З 16.11. по 18.11. пройшов тиждень «Безпека дорожнього руху»

  Серед запланованих заходів проведено:

  -        тематичні години спілкування для учнів 1-11 класів;

  -        конкурс малюнків на тему «Твоя безпека на дорозі»

  -        тематична вікторина для учнів 8-9 класів.

  4.    24.11. проведено заходи щодо вшанування жертв Голодомору. Пройшла акція «Запали свічку»

  Детальнішу інформацію можна знайти на сторінці педагога-організатора.

  01.12.2022 | Aдмін | Читати далі

  Якими будуть тести НМТ у 2023 році

  Якими будуть тести НМТ у 2023 році

  У Міністерстві освіти і науки повідомили, якими будуть вступні іспити у вигляді  НМТ у 2023 році. За  інформацією міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, причиною відмови від ЗНО є перешкоди щодо його організації та проведення через безпекову ситуацію в Україні. Планується, що вступна кампанія буде проведена за результатами удосконаленного національного мультипредметного тесту . 

   Тестові завдання укладуть згідно з програмами ЗНО з відповідних навчальних предметів. НМТ міститиме обов’язковий та додатковий блоки. Обов’язковий блок НМТ   Планується, що обов’язковий блок буде складатися з чотирьох предметів: української мови;  математики;  історії України;  іноземної мови (на вибір вступників будуть запропоновані англійська, французька, німецька та іспанська мови).  Час на виконання обов’язкового блоку НМТ Учасники упродовж 90 хвилин виконуватимуть завдання з української мови та математики, а після короткої перерви ще 90 хвилин працюватимуть над завданнями з історії України та іноземної мови. 

   

  01.12.2022 | Aдмін | Читати далі

  Опитування батьків щодо форми навчання у 2022/2023 навчальному році у Козлівському ЗЗСО І-ІІІ ст.

  18.08.2022 | Aдмін | Читати далі

  ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 2022 року!

  ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 2022 року!

  Від сьогодні, понеділка 18 липня, стартує основна сесія національного мультипредметного тестування, яка триватиме до 10 серпня 2022 року. НМТ - це спрощена версія зовнішнього незалежного оцінювання. Вступникам потрібно буде пройти лише один онлайн-тест.  

  РЕКОМЕНДУЄМО відповідальним за ЗНО спрямувати роботу з вступниками з числа випускників закладів освіти на дотримання вимог щодо особливостей проходження НМТ в цьому році, зокрема нікому не повідомляти про час і місце тестування.

  Вважаємо за доцільне ще раз повідомити  абітурієнтам, що вичерпну інформацію щодо графіка тестувань, запрошення на НМТ і де його можна завантажити, що треба знати учасникам додаткової сесії, хто матиме можливість вступати до університету без складання мультипредметного тесту, як перевести тестові бали в рейтингові та дізнатись свій результат ще до оголошення офіційних результатів. Відповіді на ці та інші питання можна знайти на сайті УЦОЯО, Вінницького РЦОЯО та зокрема за посиланням https://osvitoria.media/experience/finalna-instruktsiya-do-nmt-2022-daty-zaproshennya-e-kabinet-motyvatsijnyj-lyst/. Окрім цього, за даникм посиланням можна знайти все актуальне про мультипредметний тест 2022: календар проведення і дати, безкоштовний онлайн-тренажер із проходження НМТ, інструкція з написання мотиваційного листа, прості й дієві поради з підготовки.

  Просимо відповідно зреагувати на дане повідомлення з метою уникнення нестандартних ситуацій, а також наголосити, що у разі повітряної тривоги учасники тестування разом з інструкторами покинуть приміщення центру і перемістяться до укриття. По завершенню тривоги тест продовжиться. Якщо ж тривога триватиме довго, тестування буде зупинено, а учасники отримають змогу знову спробувати свої сили під час додаткової сесії.

   

   

  ДО  УВАГИ  БАТЬКІВ!

  Відповідно до наказу по Козлівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів від 03.06.2022 року до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік зараховано 6 учнів.

  Прохання до батьків, що є внутрішньо переміщеними особами,  мають дітей шкільного віку і планують  їх навчання у нашому закладі,  звертатися  з питань зарахування учнів до навчального закладу до адміністрації  Козлівського ЗЗСО. 

  19.07.2022 | Aдмін | Читати далі

  ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 11 КЛАСУ 2021-2022 н.р.

  Замість традиційного ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть  національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп’ютерному форматі.  Це випробування міститиме три блоки завдань: з української мови,  з математики та  з історії України.

  За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Український центр оцінювання якості освіти підготує демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Наразі зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.

   

  Верховна Рада України прийняла Закон № 7132 про скасування складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022-му році.

  Важливо, що ДПА, ЗНО та інші випробування скасовуються лише на 2022 рік, тож не йдеться про якесь усунення запобіжників для непрозорого й нечесного вступу до закладів вищої освіти.

  14.04.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8
  Всього новин: 46
Всі новини

Контакти

Адреса:

Тел.:

Email:

https://www.facebook.com/groups/128176517826182