Новини

Ми в фейсбуці! Група "Козлівська СЗШ І-ІІІ ст". Шановні батьки та колеги, запрошуємо вас долучитися до нашої групи!

  ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 11 КЛАСУ 2021-2022 н.р.

  Замість традиційного ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть  національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп’ютерному форматі.  Це випробування міститиме три блоки завдань: з української мови,  з математики та  з історії України.

  За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Український центр оцінювання якості освіти підготує демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Наразі зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.

   

  Верховна Рада України прийняла Закон № 7132 про скасування складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2022-му році.

  Важливо, що ДПА, ЗНО та інші випробування скасовуються лише на 2022 рік, тож не йдеться про якесь усунення запобіжників для непрозорого й нечесного вступу до закладів вищої освіти.

  14.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ 4 ТА 9 КЛАСІВ

  Через ситуацію в Україні, яка потерпає від брутальної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій  Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової

  загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

  Наказ МОН України від  28 ЛЮТОГО 2022 Р.№ 232

  «ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ УЧНІВ, ЯКІ ЗАВЕРШУЮТЬ ЗДОБУТТЯ ПОЧАТКОВОЇ ТА БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ (ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 03 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ЗА № 283/37619)»

  14.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДИТИНИ ПІД ЧАС ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ

  ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДИТИНИ ПІД ЧАС ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ

  Інформація для батьків.

   

  1. Заспокойтеся самі.  Лише після того, як стабілізуєтеся самі, починайте говорити з дитиною: спокійно та не надто голосно. 

  2. Скажіть слова підтримки. «Ми в порядку. Ми будемо робити все, що в наших силах», «Я доросла, я знаю, що робити», «Я з тобою».

  3. Домовтеся про правила поведінки. У небезпечній ситуації дитина повинна виконувати ваші розпорядження миттєво і без сперечань: «Стій», «Не торкайся цього», «Викинь це», «Іди до мене».

  4. Прикріпіть до верхнього одягу дитини бейдж з повною інформацією про неї. Імя, прізвище, вік, контактні дані батьків, особливі медичні потреби дитини (якщо такі є), вкажіть групу крові.

  5. Сфотографуйте дитину перед тим, як вийти з дому. Якщо дитина загубиться, у вас буде найбільш точна фотографія, за якою люди зможуть швидше впізнати вашу дитину.

  6. Перебувайте у фізичному контакті з дитиною. Тримайте її за руку..

  7. Домовтеся про місце, де ви зустрінетеся, якщо загубитесь (якщо дозволяє вік дитини).

  8. Якщо дитина загубилася.  Повідомте найближче відділення поліції чи зателефонуйте 102. Якщо дитина загубилась за кордоном, гаряча лінія: 116 000.

   

  ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ ВІД МІН ТА ВИБУХІВКИ

   

  Ще у перші дні війни Національна поліція України попередила про виявлення на території нашої країни протипіхотних мін, так званих метеликів. Вони невеликі, пластмасові, бувають яскравого кольору  через це діти можуть сприймати їх за іграшку. Також ворог розкидає реальні дитячі іграшки, смартфони та інші цінні речі, начинені смертельно небезпечною вибухівкою. 

  Крім того, існує ризик замінувань. Причому не лише у зонах бойових дій чи на окупованих територіях, але й вздовж евакуаційних шляхів. Дізнайтеся, як вберегти дитину від мін та вибухівки.

  1. Покажіть дитині фото мін-метеликів та упевніться в тому, що вона запам’ятала, як вони виглядають. 

  2. Введіть правило: не чіпати сторонні предмети (особливо якщо вони лежать без нагляду і виглядають покинутими).».

  3. Оминайте зелені насадження, пустирі, розвалини, покинуті домівки тощо.

  4. Розкажіть дітям про ознаки замінованих територій і попросіть її повідомляти вам, якщо таке побачить. Це можуть бути сигнальні стрічки, дротяні розтяжки (зазвичай на рівні колін), знаки з черепом та кістками, а також з написом: “УВАГА, МІНИ!”, “DANGER MINES!”, “ВНИМАНИЕ, МИНЫ!”. Водночас заміновані ділянки можуть не мати ніяких позначок. Тому поясніть дітям, що необхідно уникати й ділянок, які перелічені у попередньому пункті.

  6. Про виявлення будь-яких підозрілих знахідок Центр громадського здоровʼя рекомендує негайно сповіщати органи влади. Це може бути поліція (тел. 102), пожежна служба (тел. 101), ДСНС або ТрО

   

   

   

  14.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Витяг з протоколу засідання атестаційної комісії Козлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради № 4 від 24.03.2022 року.

  Витяг

  з протоколу засідання атестаційної комісії

  Козлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради № 4

  від 24.03.2022 року.

  Присутні :

  1.  Гордійчук О.В., директор ЗЗСО, голова комісії;

  члени комісії:

  Гріщенко О.І., заступник директора з НВР;

  Гордійчук О.П., заступник директора з виховної роботи;

  Шуляк К.Й., голова профкому;

  Терещук П.В., вчитель фізики;

  Томчук О.Л., вчитель англійської мови;

  Качуровська Г.В., вчитель української мови та літератури.

  2. вчителі, що атестуються:

  Лаврова Л.Й., вчитель математики;

  Гресько О.В., вчитель зарубіжної літератури;

  Горенюк Н.П., вчитель англійської мови, педагог-організатор.

  Лучко Л.В., вихователь ЗДО.

  Порядок денний :

  1.Про підсумки атестації педпрацівників ЗЗСО у 2021-2022 н.р.

  Вирішили:

  1. Учитель математики Лаврова Л.Й. відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» Порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти і спорту Шаргородської міської ради про відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «старший вчитель».  За результатами голосування: за – 7 (сім), проти – 0 (нуль), утримались – 0 (нуль).  

  2. Учитель зарубіжної літератури Гресько О.В. відповідає  займаній посаді та раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».  За результатами голосування: за – 7 (сім), проти – 0 (нуль), утримались – 0 (нуль).   

  3.  Учитель англійської мови Горенюк Н.П. відповідає  займаній посаді.

  Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». За результатами голосування: за – 7 (сім), проти – 0 (нуль), утримались – 0 (нуль)

       Педагог-організатор Горенюк Н.П. відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

  4. Вихователь ЗДО Лучко Л.В. відповідає займаній посаді. Встановити 11 тарифний розряд  

   

  Голова комісії                                                                             О.В.Гордійчук

  Секретар комісії                                                                          О.Л.Томчук

  Члени комісії:

  Гріщенко О.І.

  Гордійчук О.П.

  Шуляк К.Й.

  Терещук П.В.

  Качуровська Г.В.

   

  14.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Про відновлення освітнього процесу та режиму роботи закладу з 14 березня 2022 року

  УКРАЇНА

  КОЗЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

  І-ІІІ СТУПЕНІВ ШАРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  23514, с.Козлівка Шаргородського району, Вінницької області, вул.Молодіжна 2, тел. 04344 28730,     e-mail: kozlivka@meta.ua

  НАКАЗ

    від 11.03.2022 року                                                                           № 18

  Про відновлення освітнього процесу
  та режиму роботи
  закладу з 14 березня 2022 року

  Відповідно до Указу Президента України № 64/20200 «Про введення воєнного стану в Україні»,рекомендацій листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 № 1/3371 «Про організацію освітнього процесу», а також з метою захисту учасників освітнього процесу в період воєнного стану та виконання освітніх програм у 2021-2022 навчальному році

  НАКАЗУЮ:

  1. З 14 березня 2022 року відновити освітній процес у закладі за дистанційною формою навчання з максимальним використанням технічних можливостей учнів та вчителів, забезпечивши дотримання вимог Інтернет-безпеки.

  2. Організувати здобуття освіти учнями, що мають статус тимчасово-переміщених осіб за заявою батьків, або інших законних представників.

  Класні керівники. З 14.03.2022 р.

  3. Розміщувати на сайті школи інформацію для батьків щодо змін у організації освітнього процесу у 2021-2022н.р.

  4. Вчителям-предметникам:

  4.1. Внести зміни у календаризацію навчальних предметів з метою забезпечення виконання програмового матеріалу.

  4.2. Розміщувати завдання для учнів на платформі Googl Meet, Classroom, Viber.

  4.3. Використовувати різноманітні засоби комунікації з учнями та їх батьками через спілкування у телефонному режимі, листування через електронну пошту, платформи Google Classroom,Meet.

  4.4. Доводити до відома учнів інформацію про можливість користування каналами дистанційної освіти, рекомендованими МОН України.

  5. На період призупинення очної форми освітнього процесу:

  5.1. Відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів для учнів.

  5.2. Відтермінувати проведення засідань, нарад, педрад та інших колективних заходів для вчителів, за потреби забезпечувати їх проведення в онлайн режимі.

  6. Продовжити роботу в режимі чергування/ гнучкого графіку для забезпечення життєдіяльності закладу освіти:

  - завгоспу Бойко Н.І.;

  - бібліотекарю Гереш О.А.

  - сестрі медичній Сенчишеній Я.Й.

  - робочому з обслуговування та ремонту приміщень Бабію В.І.;

  - прибиральникам службових приміщень Жмурко Г.Ф., Слободянюк П.С.,

   Шклярчук Н.В.

  - сторожа Томчука А.А.

  7.   Забезпечити на період дистанційного навчання мінімальне використання

  енергоносіїв.

  8.   У разі виникнення загрозливих, аварійних та надзвичайних ситуацій  у закладі  негайно повідомляти адміністрацію.

  9.   Призначити діловода  Горенюк Н.П. відповідальною за опрацювання та

  переадресування кореспонденції, яка надходить на електрону адресу закладу.

  10.  Наказ довести до відома працівників, учнів, батьків.

  Класні керівники. До 14.03.2022 р.

  11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

   

   

   

  Директор                                                       О.В.Гордійчук

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  14.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  «ПРО ОГОЛОШЕННЯ КАНІКУЛ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

   

  УКРАЇНА

  КОЗЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

  І-ІІІ СТУПЕНІВ ШАРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  23514, с.Козлівка Шаргородського району, Вінницької області, вул.Молодіжна 2, тел. 04344 28730,     e-mail: kozlivka@meta.ua

  НАКАЗ

    від 25.02.2022 року                                                                           № 15

   «ПРО ОГОЛОШЕННЯ КАНІКУЛ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

   

      У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні відповідно до Указу Президента України № 64/2022 та з врахуванням листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 року № 1/3277-22

   

  Н А К А З У Ю:

  1. Оголосити з 28 лютого 2022 року по 13 березня 2022 року канікули на два тижні.

  2. Класним керівникам 1-11 класів довести до відома здобувачів  освіти та батьків інформацію щодо порядку діяльності закладу в період воєнного стану та організувати проведення в дистанційному форматі інструктажів з безпеки життєдіяльності в надзвичайних ситуаціях.

  3. Відповідальному з  цивільної оборони закладу освіти  Гріщенко О.І. підготувати стислу інструкцію щодо поведінки здобувачів освіти та працівників  в умовах воєнної загрози та технологічної небезпеки.

  4. Завгоспу Бойко Н.І. налагодити необхідні заходи, щодо збереження усіх важливих комунікацій закладу освіти

  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

   

  Директор ЗЗСО                            О.В.Гордійчук

    

   

   

   

  14.04.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7
  Всього новин: 41
Всі новини

Контакти

Адреса:

Тел.:

Email:

https://www.facebook.com/groups/128176517826182