Новини

Ми в фейсбуці! Група "Козлівська СЗШ І-ІІІ ст". Шановні батьки та колеги, запрошуємо вас долучитися до нашої групи!

    НАКАЗ

     

     

    УКРАЇНА

    КОЗЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

    ШАРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    23514, с.Козлівка Шаргородського району, Вінницької області, вул.Молодіжна 2, тел. 04344 28730,    

    e-mail: kozlivka@meta.uaкод ЄДРПОУ 20098567

     

     

    НАКАЗ

    24.02.2021                                                                                                             15

                                                                                  

    Про організацію роботи закладу

    у період обмежувальних протиепідемічних заходів 

    з  24.02.2021 року

     

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Міністерства освіти і науки України від 15.12.2020 № 1/9-692 «Про запровадження карантинних обмежень», на основі рішень комісії з питань ТЕБ та НС Шаргородської міської ради від 23.02.2021 року №1, наказу по відділу освіти ї спорту 35 від 23.02.2021 року та з метою збереження здорвя учасників освітнього процесу

     

    НАКАЗУЮ:

    1. Заступнику директора з НВР Гріщенко О.І.:

    1.1. Забезпечити організацію діяльності закладу у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 24.02.2021 року.

    1.1.1. з 24.02.2021р. для учнів 1-4 класів організувати очну форму навчання;

    1.1.2. з 24.02.2021 р. для учнів 5-11 класів організувати дистанційну форму навчання.

    1.2. Організувати роботу працівників у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 11.01. до 24.01.2021 року:

    1.2.1.Педагог - організатор, керівники гуртків, бібліотекар: 

    - з 24.02.2021 р. працюють дистанційно за індивідуальними планами роботи.

    1.2.2. Вчителі-предметники 5-11 клсів

    - з 24.02.2021р. працюють дистанційно за розкладом уроків та індивідуальними планами роботи з використанням технологій дистанційного навчання на платформі « CUCL МЕЕT». 

     

    1.2.3. Вчителі початкових класів:

    - з 24.02.2021р. працюють очно згідно розкладу уроків.

    1.2.4. Адміністрація та обслуговуючий персонал:

    - адміністрація школи, обслуговуючий персонал, медсестра працюють очно повний робочий день відповідно до посадових обов’язків;

    - сторож школи працює відповідно до затвердженого графіка.

    1.2.5. Провести роз’яснювальну роботу щодо тривалості уроків, які проводяться з використанням технологій дистанційного навчання. 

    1.2.6. Визначити вчителів, які не мають комп’ютерної техніки вдома, створити умови щодо проведення онлайн-уроків у класних кабінетах з дотриманням всіх санітарних норм, передбачених Регламентом та постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50; 

    1.2.7. Підвищити увагу в II семестрі до організації освітнього процесу для учнів 9, 11 класів, з метою підготовки до державної підсумкової атестації, складання пробного ЗНО та підготовки до основної сесії ЗНО. УЦОЯО вже винесено на обговорення декілька моделей проведення основної сесії ЗНО-2021, одна з яких («елекційна») передбачає проведення ДПА           в закладах освіти для тих випускників, які не збираються вступати цього року до ЗВО в Україні. 

    2. Вчителям-предметникам 5-11 класів, педагогу - організатору, керівникам гуртків, бібліотекарю:

    - скласти та подавати на затвердження індивідуальний графік (план) роботи, в якому конкретизувати обсяг, зміст роботи в дистанційному режимі, відповідно до щоденної кількості годин за розкладом уроків на тиждень;

    - організувати роботу щодо налагодження онлайн-зв’язку/спілкування у визначений час між учасниками освітнього процесу: учнями та батьками. 

    3. Заступнику директора з ВР Гордійчуку О.П. здійснювати моніторинг захворюваності учнів закладу та надавати результати моніторингу в відділ освіти міської ради щоденно до 10.00 з 24.02.2021.

    4. Завгоспу школи Бойко Н.І.  забезпечити використання засобів індивідуального захисту, антисептичних та дезінфікуючих засобів, контроль за прибиранням та щоденною дезінфекцією санітарно-побутових приміщень, поверхонь в місцях спільного користування працівників, які не працюють дистанційно.

    5. Наказ від 24.02.2021 № 15 «Про організацію роботи закладу у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 24.02.2021 року» в обов’язковому порядку оприлюднити на сайті закладу.

    6. Наказ довести до відома усіх працівників закладу до 24.02.2021р.

    7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

    Директор закладу                                                О.В.Гордійчук

    З наказом ознайомлені:

    Гріщенко О.І.

    Гордійчук О.П.

    Бойко Н.І.

    Сенчишена Я.Й.                                     

     

    01.03.2021 | Aдмін | Читати далі

    Останні новини

     

     

    ОСТАННІ НОВИНИ

     

     

    Шановні  батьки, учні.

    Освітній процес, який розпочнеться з 11.01.2021 року, буде проводитися у формф дистанційного навчання для учнів 1-11 класів в період з 11.01. по 22.01.2021 року.

    Додаткову інформацію, щодо подальшої роботи можна отримати у класного керівника.

     

    УВАГА!

    Розпочато з 05.01.2021 року реєстрацію учнів 11 класу на пробне ЗНО, яка завершиться 19 .01.2021 року.

    Пробне ЗНО-2021 з усіх предметів відбудеться в один день – 10 квітня, зареєструватись на нього можна буде 5-19 січня 2021-го. 

    Через епідеміологічні загрози учасники зможуть вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Але крім цього учасники зможуть додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів, пройти тестування вдома і внести відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. 

    Отже, у 2021 році можна буде:

    • ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з предметів,
    • перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших предметів ЗНО у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс.

     

     

     

     

     

    Карантинні обмеження для закладів освіти з 19 грудня 2020 року

    Уряд продовжив дію карантину, встановленого через COVID-19, до 28 лютого 2021 року. Про актуальні протиепідемічні заходи, зокрема й ті, які стосуються закладів освіти, йдеться упостанові Кабінету Міністрів № 1236.

    Положення, зазначені в постанові, вступають у силу з 19 грудня 2020 року.

    На період дії карантину, зокрема, заборонено:

    - відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами у понад 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

    - відвідувати заклади освіти здобувачами освіти, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;

    - проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів.

                   Додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, з 8 до 24 січня 2021 р. на території України заборонено відвідувати заклади освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

     

    Затверджено новий санітарний регламент для шкіл

    В Україні діятиме новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл.

    Новий санітарний регламент почне діяти з 1 січня 2021 року.

    Відповідний документ затверджений Міністерством охорони здоров'я. Вимоги цього Санітарного регламенту обов'язкові для врахування при влаштуванні і обладнанні приміщень закладів освіти.

    Новий санрегламент містить вимоги до організації освітнього процесу, вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання та вимоги до навчальних приміщень, зокрема, класів, кабінетів інформатики, фізкультурних залів та басейнів, приміщень допоміжного та підсобного призначення, пансіонів, санітарних вузлів тощо, а також норми щодо повітряно-теплового режиму в школі, освітлення приміщень, рівнів шуму та вібрацій.

    Окрім того, регламент визначає норми з організації харчування та медичного обслуговування в школах.

     

    До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків

    аварії на Чорнобильській АЕС

     

    З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14 грудня)  в закладах освіти району відбулися тематичні заходи: уроки пам’яті «Чорнобиль – довгий слід трагедії», години спілкування з історії аварії на Чорнобильській АЕС, перегляд документального фільму «За хвилину до катастрофи». У  шкільних бібліотеках, музеях були оформлені тематичні виставки художньої літератури, експозиції, фотовиставки  «Наші земляки – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».Проведено зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

              Світла пам’ять героям-ліквідаторам, які ціною власного життя зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції та врятували майбутнє для своїх нащадків.

     

    Всеукраїнська школа онлайн

    11 грудня Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

    Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

    Навчальний контент платформи містить уроки з 18 основних предметів та розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, та щотижня він буде доповнюватися. Функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися та розширюватися.

                   Промо-ролик «Всеукраїнська школа онлайн»

                   Інструкція для користувачів 

     

    Внутрішня система забезпечення якості освіти у школах – розроблено методичні рекомендації

    Міністерство освіти і науки спільно з Державною службою якості освіти розробили методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Рекомендації оприлюднено на сайті МОН 30 листопада 2020 року.

    Методичні рекомендації орієнтовані на допомогу школам у внутрішньому забезпеченні якісної освіти. Згідно з документом, система забезпечення якісної освіти у школі повинна мати не лише зовнішні стимули (ЗНО, інституційний аудит, атестація та сертифікація педагогічних працівників тощо), а й внутрішні інструменти.

    Процеси навчання та управління школою можуть якісно вдосконалюватися самою школою. Для цього необхідно мати:

    ·   стратегію забезпечення якості освіти;

    ·   необхідні ресурси для організації навчання, інклюзивне освітнє середовище;

    ·   прозору систему оцінювання учнів, педагогічних працівників і директора;

    ·   механізми забезпечення академічної доброчесності;

    ·   сучасну інформаційну систему управління школою.

    Важливо також розвивати партнерство учнів і вчителів, забезпечувати рівність і протидіяти булінгу (цькуванню), допомагати учням реалізувати індивідуальну освітню траєкторію, створювати для вчителів умови для професійного зростання.

                 Крім того, школа може визначати і впроваджувати інші орієнтири, зважаючи на особливості її діяльності та потреби учасників освітнього процесу. Водночас важливим є розуміння, сприйняття та спільна реалізація таких орієнтирів учителями, учнями та їхніми батьками.

     

    Всесвітня кампанія

    «16 днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства»

    В Україні та світі гендерно-зумовлене насильство є розповсюдженим і систематичним явищем, що набуло ще більш вражаючих масштабів під час пандемії  COVID-19. В Україні 67 % жінок стверджують, що зазнали насильство; жінки та дівчата складають 78 % жертв домашнього насильства, 55 % жертв торгівлі людьми; менше 40 % жінок, які стикаються з насильством, звертаються за допомогою; з них лише 10 % звертаються до поліції. За даними Міністерства внутрішніх справ України у цьому році, порівняно з минулим – органами поліції отримано на 54 % більше заяв та повідомлень про факти домашнього насильства. Це свідчить і про зміну підходів у боротьбі з домашнім насильством, і свідченням готовності суспільства відкрито говорити  на цю тему.

    Щорічно, з 25 листопада по 10 грудня, Україна приєднується до Всесвітньої  кампанії «16 днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства». Цьогорічна тема кампанії звучить так: «Розфарбуймо світ помаранчевим: фінансуй, реагуй, запобігай, збирай дані!». Символом кампанії є помаранчевий колір, що уособлює в собі більш яскраве майбутнє, вільне від насильства.

    Під час проведення інформаційно-просвітницьких заходів Міністерством освіти і науки України рекомендується використання  матеріалів, що були підготовлені та адаптовані у рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»:

    1. 1.Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» про попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри;
    2. 2.Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді;
    3. 3.Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті;
    4. 4.Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»: захист дітей онлайн, сексуальний шантаж, секстинг, секс-чатинг, грумінг, зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти.

      Усі матеріали проєкту доступні на сайті МОНУ за посиланням:https://mon.gov.ua/ua/news/akciya-16-dniv-proti-nasilstva-mon-rekomenduye-provesti-urok-shodo-pitan-problem-u-simyi та Офісу Ради Європи за посиланням:https://www.coe.int/uk/web/kyiv/combating-violence-against-children-in-ukraine та можуть використовуватися педагогічними працівниками, соціальними педагогами, практичними психологами під час проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання насильства; розміщатися на офіційних вебсайтах закладів освіти та сторінках у соціальних мережах. Також МОН спільно з Громадською спілкою «А21 Україна» пропонує інформаційні матеріали для педагогічних працівників щодо протидії торгівлі людьми, з якими можна ознайомитися за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/14BXXg4DvyD9hP7zgBebR92sFC6gxMygB.

     

    Про День пам’яті жертв голодоморів

    Традиційно на кінець листопада припадає жалобна дата - День пам’яті жертв голодоморів.

    У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932-1933 років. За різними даними у 1932-1933 роках від голоду загинуло від 4,5 до 10 мільйонів людей.

    Голодомору передувала насильницька колективізація сільських господарств, "розкуркулення" селян, хлібозаготівельна кампанія, масовий терор на селі. Тож, українські селяни стали наступними жертвами сталінського режиму після тотальних репресій щодо української інтелігенції та духівництва.

    У 2008 році до 75-х роковин Голодомору, під керівництвом Українського інституту національної пам’яті була створена Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр., що складається з 18 регіональних томів та одного зведеного. Цей список не є вичерпним, робота зі встановлення масштабів Голодомору все ще триває.

    28 листопада 2006 року законом України Голодомор 1932−1933 років був визнаний геноцидом українського народу.

           У День пам’яті жертв голодоморів заклади освіти вшанували заморених голодом хвилиною мовчання, долучились до скорботної акції "Запали свічку пам’яті". З  вихованцями, учнями були проведені  години спілкування, уроки, бесіди, лекції, учнівські конференції за темами: «Не кидайсь хлібом – він святий», «Душі померлих стукають в наші серця», «Гірка  пам’ять поколінь», «Скорботна  пам’ять  поколінь», «Голодомор 1932-1933 років – біль серця всієї України», «Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу», «Розіп’яті душі  на хресті всевишньої печалі», «Голодомор та його  наслідки для  українського суспільства», мітинги-реквієми «Не згасни, Свічко  Пам’яті!», «Переписати історію не можна!», «В руках, що виростили хліб, не залишилось і зернини», «Голодомор на  Слобожанщині». У шкільних бібліотеках  були розгорнуті тематичні виставки  «Жнива скорботи», «Голод  1933 року  в Україні  очима  істориків, мовою  документів». Здобувачі освіти  взяли участь у перегляді кадрів документальної хроніки «Голод 33 року» та фільму «Голод» за  романом Василя Барки «Жовтий князь».

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13.01.2021 | Aдмін | Читати далі

    Радіодиктант національної єдності: мова об’єднує 2020

    Двадцять років тому Українське радіо започаткувало щорічну акцію, присвячену українській мові, — Радіодиктант національної єдності. Уперше подію провели 24 травня 2000 року до Дня Кирила й Мефодія. Згодом традиційною датою написання радіодиктанту стало 9 листопада, День української писемності та мови.

    Радіодиктант не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови, участь у якій може взяти кожен охочий.

    Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі — у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики.

    Свої результати написання диктанту для перевірки щороку надсилають понад 30 тисяч учасників, але участь у ньому беруть набагато більше українців по всьому світові.

    Текст для радіодиктанту не добирають з існуючих, а замовляють спеціально, тому його неможливо знайти в інтернеті. При цьому в тексті немає авторських знаків чи суперечливих орфограм, але їхня загальна кількість дуже висока, тому написати радіодиктант без помилок непросто.

    Цьогоріч підготовку диктанту доручили трьом фахівцям. Авторський текст для диктанту написав письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант акторка Римма Зюбіна.

    Незважаючи на існування телетрансляції, диктант залишається саме радіопродуктом: його рекомендують писати на слух, уважно дослухаючись до інтонацій диктора.

    За статистикою, без помилок диктант пише не більше ніж один відсоток учасників. У 2018 році свої роботи на перевірку надіслали 32 799 учасників. З них лише 311 не припустилися жодної помилки, а припустилися однієї – 1004. 

    Для успішного написання диктанту у 2020 році наукова консультантка Радіодиктанту Лариса Масенко рекомендує передусім ознайомитися з новим Українським правописом 2019 року, а також з кількома книжками та посібниками з української мови.

    09.11.2020 | Aдмін | Читати далі

    ОСТАННІ НОВИНИ

    ОСТАННІ НОВИНИ

     

     

    Відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС, протокол №39 від 30.10.2020 р., вирішено: розпочати освітній процес у школах району з 02.11.2020 р., враховуючи всі протиепідемічні заходи.

     

    На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641», протоколу № 67 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 жовтня 2020 року, протоколу № 38 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації в країні та області, наказу пот відділу освіти відт16.10.2020 року №121 «Про посилення карантинних заходів в закладах освіти району:

            1. карантин в закладах освіти району продовжено до 31 грудня 2020 року.

            2.  закладам загальної середньої освіти рекомендовано встановити  терміни осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року.

     

    ЗНО-2021: КЛЮЧОВІ ДАТИ

    Вже за три місяці, 1 лютого 2021 року, стартує реєстрація на ЗНО-2021. Вона триватиме до 5 березня. 

    Ось інші ключові дати проведення ЗНО-2021:

    • до 1 березня керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО,
    • до 30 квітня зареєстровані учасники зможуть завантажити запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце тестувань.

    Розклад основної сесії ЗНО виглядає наступним чином:

    • 21 травня – хімія
    • 24 травня – іспанська, німецька, французька мови
    • 25 травня – англійська мова
    • 28 травня – математика
    • 1 червня – українська мова, українська мова і література
    • 4 червня – історія України
    • 7 червня – фізика
    • 10 червня – біологія
    • 15 червня – географія

    Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на сторінках учасників до 30 червня. 

     

    Пробне ЗНО-2021 з усіх предметів відбудеться в один день – 10 квітня, зареєструватись на нього можна буде 5-19 січня 2021-го. 

    Через епідеміологічні загрози учасники зможуть вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Але крім цього учасники зможуть додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів, пройти тестування вдома і внести відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. 

    Отже, у 2021 році можна буде:

    • ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з предметів,
    • перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших предметів ЗНО у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс.

     

    ОНОВЛЕНІ УМОВИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ

    16 жовтня набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і під час використання технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

    Ось кілька важливих моментів з нового Положення.

    • Дистанційна форма здобуття освіти залишається виключно добровільною.
    • Дистанційне навчання здійснюється у межах робочого часу педагогів.
    • Відтепер для навчання за дистанційною формою учням не потрібно мати високий рівень навчання (10-12 балів) – таку можливість має будь-який учень.
    • Обов’язково мають враховуватися інтереси учнів під час дистанційного навчання.
    • У межах своєї автономії заклад самостійно визначатиме механізм моніторингу і контролю якості дистанційного навчання. 

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    03.11.2020 | Aдмін | Читати далі

    ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ 2020РОКУ!!!

    ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ 2020РОКУ!!!

     

    Адамович Михайло

    Бондар Вадим

    Блах Дмитро

    Гереш Юлія

    Дудко Тетяна

    Змерзлюк Микола

    Ковальчук Ліна

    Козяр Назарій

    Матвеєва Анжеліка

    Нечай Вікторія

    Огороднік Ігор

    Терещук Андрій

    Томчук Владислав

    Шуляк Крістіна.

     

    Вітаємо вас із закінченням Козлівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та отриманням свідоцтв про повну загальну середню освіту.

    Бажаємо  здійснення усіх ваших задумів та мрій. Творчих злетів, руху вперед! В добрий час! Нехай щастить!

    Особливі вітання Гереш Юлії, яка отрима  «золоту медаль». Бажаємо, щоб дана нагорода була не останньою у твоєму житті.

     

    З найкращими побажаннями колектив Козлівської СЗШ І-ІІІ ступенів.

     

     

    ЗАТВЕРДЖЕНО РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ РОБОТИ ШКІЛ
    В УМОВАХ КАРАНТИНУ З 1 ВЕРЕСНЯ

    Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко підписав рекомендації закладам освіти для роботи з 1 вересня. Вони діятимуть для закладів позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехів і вишів.

    Зокрема, в новому навчальному році в умовах карантину рекомендовано наступне:

    • вхід до закладу освіти – лише у захисній масці або респіраторі;
    • на заняттях захисні маски/респіратори можна не використовувати; водночас під час пересування приміщеннями закладу носіння масок є обов’язковим;
    • перед заняттями педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття; тих, у кого буде виявлено симптоми гострих респіраторних захворювань, направлятимуть до медпрацівника для огляду. 
    • персоналу проводитимуть обов’язкову термометрію і не допускатимуть до закладу з температурою понад 37,2 С; водночас для учнів та студентів температурний скринінг не буде обов’язковим;
    • рекомендовано проводити заняття на відкритому повітрі за можливості; 
    • у період карантину не дозволяється харчування за типом “шведського столу” та з самообслуговуванням; під час харчування відстань між столами має бути не менш як 1,5 м, а за одним столом має бути не більш ніж 4-х осіб.

    Докладніше про рекомендації читайте у матеріалах МОН.

     

    ЗНО: АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

    Визначено всі порогові бали ЗНО

    28 липня відбулось останнє засідання експертної комісії УЦОЯО, яка визначила порогові бали "склав/не склав" для ЗНО з географії та хімії. Таким чином, тепер відомі порогові бали з усіх тестувань ЗНО:

    • географія – 24
    • хімія – 13
    • математика – 9
    • фізика – 12
    • українська мова і література – 22
    • історія України – 25
    • біологія – 22
    • англійська мова – 17
    • німецька мова – 17
    • французька мова – 17
    • іспанська мова – 17

    Триває додаткова сесія ЗНО

    24 липня тестуванням із фізики стартувала додаткова сесія ЗНО. Тестування додаткової сесії триватимуть до 10 серпня.


    Факти про ЗНО 2020

    29 липня відбувся брифінг щодо попередніх результатів ЗНО. Зокрема, на ньому були озвучені такі дані про цьогорічне тестування:

    • на основну сесію ЗНО зареєструвалось 379 493 особи,
    • було проведено 913 995 тестувань – це 74,5 % від запланованої кількості,
    • традиційно найпопулярнішими тестами ЗНО стали українська мова і література, історія України та математика,
    • цього року, порівнюючи з минулим, суттєво побільшало 200-бальників: максимальний тестовий бал отримали 447 учасників, це більше на 63%, ніж минулого року,
    • цьогорічний учасник-рекордсмен набрав рекордну кількість балів із чотирьох предметів: українська мова і література – 200, математика – 200, англійська мова – 199, фізика – 196 балів,
    • через виявлені ознаки ГРЗ та підвищену температуру до пунктів ЗНО не допустили 127 осіб, усі вони мали можливість зареєструватися на додаткову сесіїю.

    ВСТУП 2020

    У суботу, 1 серпня, о 10:00 розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Вступники зможуть подати заяви з 13 до 22 серпня.
     
    Вся актуальна інформація про цьогорічний вступ є у спеціальному розділі Вступна кампанія 2020.

     

    ЦЕНТРИ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

    Ще одна можливість для професійного розвитку педагогів – Уряд затвердив Положення про центри професійного розвитку педагогічних працівників.

    Такі центри консультуватимуть вчителів, надаватимуть психологічну підтримку, поширюватимуть інформацію про можливості підвищення кваліфікації та координуватимуть діяльність професійних спільнот педагогів.

    Центри проводитимуть консультації, зокрема, з наступних напрямів:

    • планування та визначення траєкторії професійного розвитку;
    • проведення супервізії;
    • розроблення документів закладу освіти;
    • впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного та інклюзивного підходів у навчанні;
    • застосування нових освітніх технологій;
    • організація освітнього процесу за різними формами, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання.

     

    УРОКИ МУЗИКИ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

    Щоб зробити музичні уроки цікавими та захопливими для сучасних дітей, а також допомогти вчителям творчо готуватись до них, МОН спільно з  Mastercard  розпочинає проєкт “Безцінні уроки музики”. 
    Наразі стартує перший етап проєкту – збір цікавих ідей та матеріалів від педагогів, методистів, музикантів та всіх охочих популяризувати музичне мистецтво серед школярів. Він триватиме до 30 листопада. Матеріали, що надійдуть на проєкт, пройдуть експертизу досвідчених педагогів та методистів із практичним досвідом роботи у школі. Найкращі конспекти, методики та вправи будуть опубліковані на сайті проєкту.

    Скористатися досвідом колег викладачі музики по всій Україні зможуть вже у новому навчальному році. Восени планується провести презентацію сайту з готовими матеріалами. Усі конспекти будуть адаптованими як для дистанційного викладання, так і для звичайного формату роботи у школі

    ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ:
    САНРЕГЛАМЕНТ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ 

    Міністерство охорони здоров'я оприлюднило для громадського обговорення проєкт наказу "Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти".

    Якщо у вас є зауваження або пропозиції до документа, подати їх можна протягом 30 днів з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді за адресою 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7. Контактна особа – Скапа Тетяна Володимирівна, e-mail: tatyana.vlad.sk@gmail.com.

     

     Останні розпорядчі документи про роботу навчальних закладів в умовах адаптивного карантину.

              З метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) під час функціонування загальноосвітніх закладів в умовах адаптивного карантину в новому 2020-2021 навчальному році та керуючись вимогами ст.30 Закону України «Про забезпечення санітарно епідемічного благополуччя населення» від 24.02.94 р., у роботі керуватися  Постановою Головного державного санітарного лікаря України №42 від 30.07.2020р. «Про затвердження рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19

    06.08.2020 | Aдмін | Читати далі

    Пробне ЗНО

    ШАНОВНІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ!

     

    Традиційна форма проведення пробного  ЗНО відмінена.

    Пробне ЗНО буде проходити в онлайн форматі.

    Про це учасникам тестування буде повідомлено на їх персональних сторінках.

     

    Тестування можна пройти вдома.

    15 червня об 11:00 зайти в «Особистий кабінет» на сайті ВРЦОЯО і завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови та літератури.

    17 червня об 11:00 зайти в «Особистий кабінет» на сайті ВРЦОЯО і завантажити тестовий зошит та бланк відповідей з того навчального предмета, який ви вибрали.

     

    До 19 червня внести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів»

    Сервіс «Визначення результатів» буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня.

     

    Ваші тестові зошити знаходяться в пунктах проведення пробного ЗНО, де ви їх зможете отримати.

     

    Загрозливі спалахи захворюваності щоденно вносять корективи в наші плани. Але ми маємо залишатися спокійними. Бережіть себе, своє здоровя.

     

     

    ПРОПОЗИЦІЯ!!!!!!

    Хто з учнів 11 класу не має технічної можливості пройти пробне ЗНО вдома, може це зробити на базі шкільного компютерного класу.

    До ваших послуг 10 ноутбуків.

    Чекаємо на вас 15.06.2020 року не пізніше 10:30 ранку.

     

    УСПІХІВ!

     

    З найкращими побажаннями дирекція школи.

    14.06.2020 | Aдмін | Читати далі
    Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8
    Всього новин: 48
Всі новини

Контакти

Адреса:

Тел.:

Email:

https://www.facebook.com/groups/128176517826182