Новини

Ми в фейсбуці! Група "Козлівська СЗШ І-ІІІ ст". Шановні батьки та колеги, запрошуємо вас долучитися до нашої групи!

  ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

  В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.
  Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.
  “Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань”, – зазначив Президент України Володимир Зеленський.
  Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, 
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.
  Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.
  Так, за класами закріплено такі телеканали:
  Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.
  Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5 класу, 6 класу, 7 класу, 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу, а також загальний розклад онлайн-школи.
  На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.
  Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва. 
У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.
  Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома!
  06.04.2020 | Aдмін | Читати далі

  Інформація

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

  1.      Згідно річного плану роботи школи на 2019-2020 н.р., відповідно до графіка засідань шкільної атестаційної комісії,  26 березня 2020 року відбулося в дистанційному режимі засідання шкільної атестаційної комісії щодо атестації педпрацівників школи у 2019-2020 н.р. Витяг з протоколу засідання шкільної атестаційної комісії розміщено в розділі «Методична робота»

   

               Голова атестаційної комісії                             Гордійчук О.В.

   

   

  2.      Згідно річного плану роботи школи на 2019-2020 н. р. 27.03.2020 року мало відбутися засідання педагогічної ради згідно встановленого порядку денного.

        В зв’язку з призупиненням освітнього процесу та продовженням карантину  засідання педагогічної ради переноситься. Дата засідання та форма проведення педради будуть додатково оголошені.

   

  Директор школи                                                      Гордійчук О.В.

   

   

  3.      В зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки України розробило два сценарії завершення 219/2020 навчального року, проведення ЗНО, ДПА та вступної кампанії у 2020 році. ( брифінг т.в.о. Міністра освіти і науки України Л.Мандзій від 26.03.2020 року, Лист МОН України від 27.03.2020 року

  « Про завершення 2019/2020 н.р.).

  Уточнену інформацію щодо завершення 2019/2020 н.р. буде надано додатково.

   

  Адміністрація школи.

  28.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Карантин продовжено!!!

  Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжили до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

  Крім цього, режим надзвичайної ситуації запровадили по всій країні. Також Кабмін постановив належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів; залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби; усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію; надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

  26.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Педагогічні читання 2020

  У з’вязку з ситуацією в країні, "Педагогічні читання 2020" пройшли в режимі онлайн-конференції. Усі матеріали можете переглянути на сайті kzl.shedu.vn.ua/metodichna_robota/pedagogchn_chitannya_2020.html

  23.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Педагогічні читання 2020

  У з’вязку з ситуацією в країні, "Педагогічні читання 2020" пройшли в режимі онлайн-конференції. Усі матеріали можете переглянути на сайті kzl.shedu.vn.ua/metodichna_robota/pedagogchn_chitannya_2020.html

  23.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Дистанційне навчання

  Шановні батьки та учні!В зв'язку з карантином навчаємо дітей дистанційно.Будь ласка, переходьте по силці на наш сайт http://kzl.shedu.vn.ua/distantsyne_navchannya/ , обирайте свій клас, та опрацьовуйте завдання!Дякуємо за розуміння!

   

  10.02.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8
  Всього новин: 43
https://www.facebook.com/groups/128176517826182